JUNIORKY

Juniorky jsou v současnosti nejstarším soutěžním družstvem našeho studia. Tým tvoří slečny ve věku 12-15 let. Juniorky jsou soutěžním celekem připravovaným na nepostupové soutěže, ale hlavně na soutěže s postupy na republikové a mezinárodní šampionáty. Je určen pro dívky, kterése již v tomto sportu pohybují již delší dobu a mají zkušenosti v oblasti mažoretek. Tréninky této skupiny probíhají 2x týdně - trénink s hůlkou, ale také trénink pohybové a taneční průpravy (balet, gymnastika, tanec). Výjimkou nejsou ani víkendové tréninky a soustředění.  Děvčata vybrána do sedmic a sóloformací mají ještě navíc tréninky těchto choreografií (většinou formou občasných tréninků o víkendech).
 
  • V sezóně 2017 naše juniorky vyhrály 2x 1. místo, 1x 2.místo a 1x 3.místo na Mistrovství ČR mažoretek v Opavě, odkud postoupily do "A", kde získaly přímý postup na Mistrovství Evropy se všemi choreografiemi. Trio V+V+S a sólo Verunka dokonce získaly přímý postup na Mistrovství světa. Z nominační postupové soutěže Silesia Grand Prix pak z 1.  a 2. místa naše juniorky postoupily na Mistrovství světa v mažoretkovém sportu 2017. Pódiová sestava nesla název Královna říše stínů, defilé Tanec pralesa.
  • Sezónou snů byla pro juniorky sezóna v roce 2018. S naprosto bezkonkurenční a srdcovou sestavou se 25 děvčat vrhlo do boje. Tématem sestavy byly Špionky Totally Spies, které děvčatům vynesly nejen nespočet medalí, ale také 5. místo na Mistrovství České republiky a 4. místo na Mistrovství Evropy. Juniorky se staly Vítězkami kvalifikačního kola MČR ve výkonnostní třídě "A". Mimo jiné se také staly společně s ostatními družstvy Ballerisima Absolutními vítězkami Bělotínského poháru, nebo byly například oceněny cenou VIP poroty na mezinárodních záodech v Opavě. Juniorky postoupily opět jak na Mistrovství Evropy do Chorvatska, tak na Mistrovství Světa 2018. Z juniorského týmu budou některá děvčata postupovat v září 2018 do týmu seniorek. Nejvyššími tituly pro juniorky byl titul VICEMISTRYNĚ EVROPY a VICEMISTRYNĚ SVĚTA 2018.
 
  • Pokud jsme si myslely, že nic lepšího, než loňský rok nepříjde, spletly jsme se. Sezóna 2019 je pro naše juniorky zatím vůbec nejúspěšnější. Se svou působivou pódiovou choreografií V zajetí démonů si děvčata vybojovala nespočet medailí a staly se poprvé v historii klubu VICEMISTRYNĚ ČR A VICEMISTRYNĚ EVROPY v pódiové choreografii.