LITTLEKADETKY

Družstvo ve věku 4-7 let. Littlekadetky jsou skupina pro holčičky, které již mají základy mažoretkového sportu, nebo se velmi rychle učí novým dovednostem. 
Do tohoto celku jsou také zařazováni nováčci. O zařazení do celku rozhodují trenérky. 
Littlekadetky jsou soutěžním družstvem, účastní se nepostupových soutěží, ale i soutěží s postupem na Mistrovství ČR. Tréninky této skupiny probíhají 2x týdně - trénink s hůlkou, ale také trénink pohybové a taneční průpravy (balet, gymnastika, tanec). Děvčátka se účastní víkendových akcí a tréninků, vystupují a jezdí na týdenní letní soustředění. Jejich choreografie jsou svižné, veselé a hravé. 
Důraz je kladen zejména na pohybovou průpravu a základní mažoretkové prvky, které děvčata potřebují, aby mohla přestoupit do staršího celku kadetek.
  • V sezóně 2016 se děvčata umístila na Mistrovství ČR na 4. místě. Téma sestavy bylo O Ferdovi a beruškách. 
     
  • V sezóně 2017 se naše nejmenší staly nejúspěšnějšími v celé České republice ve své kateogrii. Na finále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu v Karviné získaly zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili. Tématem sestavy bylo 101 Dalmatinů.
     
  • Sezóna 2018 přinesla littlekadetkám 9 zlatých medailí z devíti pohárových soutěží. Ta desátá byla Mistrovství ČR, na kterém si naše nejmladší vybojovaly stříbrnou a dvě zlaté medaile - VICEMISTRYNĚ a dvojnásobné MISTRYNĚ ČR 2018. Téma sestavy bylo Lví král.
     
  • Sezóna 2019 byla sezónou splněných přání. Ve všech čtyřech hůlkových kategoriích - tedy sólo, duo, malá formace i velká fotrmace jsme získaly zlaté medaile a staly jsme se čtyřnásobnými MISTRYNĚNI ČR. Je to vůbc nejvyšší titul, na který mohou děvčata do osmi let v mažoretkovém sportu dosáhnout. Navíc jsme ve skupince měly většinu naprostých nováčků. Tématem sestavy byla Zvonilka. Holčičky si odvezly kromě zlatých medailí z Mistrovství ČR také deset medailí z pohárových soutěží, většina z nich byla opět zlatých.