LITTLEKADETKY

Družstvo ve věku 4-7 let. Littlekadetky jsou skupina pro holčičky, které již mají základy mažoretkového sportu, nebo se velmi rychle učí novým dovednostem.
Do tohoto celku jsou také zařazováni nováčci. O zařazení do celku rozhodují trenérky.
Littlekadetky jsou soutěžním družstvem, účastní se nepostupových soutěží, ale i soutěží s postupem na Mistrovství ČR. Tréninky této skupiny probíhají 2x týdně - trénink s hůlkou, ale také trénink pohybové a taneční průpravy (balet, gymnastika, tanec). Děvčátka se účastní víkendových akcí a tréninků, vystupují a jezdí na týdenní letní soustředění. Jejich choreografie jsou svižné, veselé a hravé.
Důraz je kladen zejména na pohybovou průpravu a základní mažoretkové prvky, které děvčata potřebují, aby mohla přestoupit do staršího celku kadetek.
V sezóně 2016 se děvčata umístila na Mistrovství ČR na 4. místě.

V sezóně 2017 se naše nejmenší staly nejúspěšnějšími v celé České republice ve své kateogrii. Na finále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu v Karviné získaly zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili.
Sezóna 2018 přinesla littlekadetkám 9 zlatých medailí z devíti pohárových soutěží. Ta desátá byla Mistrovství ČR, na kterém si naše nejmladší vybojovaly stříbrnou a dvě zlaté medaile.