Chceš být krásnou mažoretkou? Věnovat se estetickému sportu a být v něm úspěšná?
Baví tě tanec, balet, gymnastika, nebo se ti líbí a chceš se to naučit? Chtěla bys zažít něco nového a poznat nové kamarádky? Pokud se chceš účastnit soutěží, vystoupení, soustředění, chodit na tréninky, zlepšovat se a tancovat, 
 PŘIDEJ SE MEZI NÁS! 

Staň se členkou našeho tanečního 
studia se zaměřením na mažoretkový sport
MK BALLERISIMO Hlučín a zažij s námi neuvěřitelné zážitky!

 

Celoročně přijímáme nováčky do svých řad!
 

Littlekadetky (4-7 let)

Skupina pro děvčátka, která již mají základy mažoretkového sportu, ale i pro úplné nováčky. Littlekadetky jsou soutěžním družstvem. Tréninky této skupiny probíhají 2x týdně - trénink s hůlkou a trénink pohybové a taneční průpravy (balet, gymnastika, tanec). Děvčátka se účastní víkendových akcí a tréninků, vystupují a jezdí na týdenní letní soustředění. Do této skupiny přijímáme i nováčky.

 

Kadetky (8-11 let)

Kadetky jsou soutěžním družstvem našeho oddílu. Je to soutěžní celek  připravovaný na nepostupové soutěže, ale také na soutěže s postupy na republikové a mezinárodní šampionáty. Je určen pro děvčátka, která se již v tomto sportu pohybují již delší dobu, nebo se rychle přizpůsobí "tempu" ostatních mažoretek. Tréninky této skupiny probíhají 3x týdně. Děvčátka se účastní víkendových akcí a tréninků, vystupují a jezdí na týdenní letní soustředění. Děvčata vybrána do miniformací a sóloformací mají ještě navíc tréninky těchto choreografií (většinou formou občasných tréninků o víkendech). Do této skupiny přijímáme i nováčky - vše se u nás naučíte :-) 

 

 

Juniorky (12-14 let)

Juniorky jsou další soutěžní skupinou našeho oddílu. Je to soutěžní celek, který je připravovaný na nepostupové soutěže, ale zejména na soutěže  s postupy na republikové a mezinárodní šampionáty.  Je určen pro dívky, které se již v tomto sportu pohybují již delší dobu. Tréninky této skupiny probíhají 2-3x týdně. Juniorky se také účastní víkendových akcí a tréninků, vystupují a jezdí na  týdenní letní soustředění. Děvčata vybrána do  sedmic a sóloformací mají ještě navíc tréninky těchto  choreografií (většinou formou občasných tréninků o víkendech). Do této skupiny přijímáme i nováčky s předchozí zkušeností s mažoretkami.

 

 

Seniorky (15 a více let)

Seniorky jsou nejstarším soutěžní skupinou našeho oddílu. Je to soutěžní celek, který je připravovaný na nepostupové soutěže, ale zejména na soutěže  s postupy na republikové a mezinárodní šampionáty.  Je určen pro dívky, které se již v tomto sportu pohybují již delší dobu. Tréninky této skupiny probíhají 2-3x týdně. Seniorky se také účastní víkendových akcí a tréninků, vystupují a jezdí na  týdenní letní soustředění. Děvčata vybrána do  sedmic a sóloformací mají ještě navíc tréninky těchto  choreografií (většinou formou občasných tréninků o víkendech). Do této skupiny přijímáme i nováčky s předchozí zkušeností s mažoretkami.