Úspěchy 2018/2019

Mistrovství Evropy 2019, Chorvatsko
2. místo – Duo seniorky 2bat Veja a Eli – VICEMISTRYNĚ EVROPY
2. místo – Sestava juniorky V zajetí démonů – VICEMISTRYNĚ EVROPY
2. místo - Duo juniorky 2bat Sára a Verča – VICEMISTRYNĚ EVROPY
3. místo – Sedmice kadetky Agentky 007 – II. VICEMISTRYNĚ EVROPY
3. místo – Duo kadetky bat Aďa a Niki – II. VICEMISTRYNĚ EVROPY
3. místo – Sólo kadetky bat – Peťka Čejková – II. VICEMISTRYNĚ EVROPY
4. místo – Sestava kadetky Ariel, malá mořská víla (mezi sestavami 3. místo)
4. místo – Duo kadetky bat Peťka a Klárka
5. místo – Defilé kadetky Rockerský koncert (mezi defilé 2. místo)
5. místo – Sedmice 2bat seniorky
5. místo – Defilé seniorky Tajemství pikové dámy
5. místo – Sedmice seniorky bat Muži v černém
5. místo – MIX kadetky duo Peťka a Klárka
6. místo – Trio seniorky bat Veja, Kači, Eli
6. místo – Sólo kadetky 2bat Nikča
8. místo – Sólo juniorky bat Berenička
8. místo – Sólo kadetky bat Niki
8. místo – Sólo seniorky bat Kačka
9. místo – Duo juniorky bat Beru a Vanesska
10. místo – Sólo kadetky pom Péťa
10. místo – Duo juniorky bat Verča a Sarah
10. místo – Sólo kadetky bat Klárka
11. místo – Sólo juniorky bat Verča
11. místo – Sólo kadetky pom Klárka
12. místo – Sólo kadetky bat Aďa
14. místo – Sólo seniorky bat Veja
14. místo – Sólo seniorky 2bat Adélka

Bystřická hůlka 2019, Bystřice
2. místo - Sólo baton seniorky "A" Veja Balarinová

Memoriál Jiřího Necida 2019, Hlučín
1.místo – Defilé baton seniorky Tajemství pikové dámy
1.místo – Sestava baton littlekadetky Zvonilka
1.místo – Sestava baton juniorky V zajetí démonů
1.místo – Sólo baton littlekadetky Domi
1.místo – Sedmice baton littlekadetky Trollové
1.místo – Sedmice 2bat seniorky
1.místo – Duo 2bat juniorky Sari a Verča
2. místo – Sestava baton kadetky Ariel, malá mořská víla
2. místo – Defilé baton kadetky Rockerský koncert
2.místo – Sedmice baton kadetky Agentky 007
2.místo – Sedmice baton seniorky Muži v černém
2.místo – Duo baton kadetky Aďa a Nikča
2.místo - Duo 2bat seniorky Veja a Eli
2.místo – Sólo baton littlekadetky Kiki
3. místo – Sólo baton kadetky Ady
3. místo – Sólo baton seniorky Kačka
3.místo – Sólo 2bat juniorky Sári
3.místo - Duo 2bat seniorky Aďa a Eli
3.místo – Sólo baton littlekadetky Ani
4.místo – Duo baton kadetky Klári a Péťa
4.místo – Sólo baton juniorky Veru
5.místo – Sólo baton kadetky Lali
5.místo – Sedmice baton juniorky Princezny Arábie
5. místo – Sólo pompom seniorky Kači
6.místo - Sólo baton kadetky Peti
6.místo – Trio baton seniorky Veja, Eli, Kači
7. místo – Duo baton juniorky Naty a Naty
8.místo – Sedmice baton juniorky Burlesky
8.místo – Sólo baton seniorky Veja
9.místo – Sólo baton kadetky Lea
14.místo – Sólo pompom juniorky Naty
17. místo – Sólo baton juniorky Naty

ČFMS Mistrovství ČR finále 2019, Ostrava
2. místo - Sestava juniorky - VICEMISTRYNĚ ČR
2. místo - Sedmice kadetky - VICEMISTRYNĚ ČR
2. místo Duo bat Ady a Niki cad - VICEMISTRYNĚ ČR
2. místo - Duo bat Veru a Sari jun - VICEMISTRYNĚ ČR
4. místo - Duo 2bat Veja a Eli sen
4. místo – Duo cad Péťa a Klárka
5. místo - Sólo 2bat Nikča cad
5. místo – Sedmice 2bat sen
5. místo – Defilé seniorky
5. místo – SóloNikča cad
6. místo – Defilé kadetky
6. místo – Sólo Klárka cad
6. místo - Duo Veru a Sári jun
8. místo – Sestava kadetky
9. místo – Duo Vani a Beru bat
11. místo – Sólo Berenička bat
11. místo – Trio Veja, Kači a Eli
12. místo - Sólo 2bat Aďa sen
13. místo – Sedmice seniorky
14. místo - Sólo 2bat Sári jun
14. místo – Sólo Veru jun
14. místo – Sedmice juniorky Burlesky
15. místo – Sedmice juniorky Princezny Arábie
24. místo – Duo Marťa a  Zuzi sen
26. místo – Sólo Kači bat

ČFMS Mistrovství ČR finále 2019, Hranice
1. místo - Sestava littlekadetky Zvonilka - MISTRYNĚ ČR
1. místo - Sedmice littlekadetky MISTRYNĚ ČR
1. místo
- Duo littlekadetky MISTRYNĚ ČR
1. místo
- Sólo Ani littlekadetky - MISTRYNĚ ČR

ČFMS Mistrovství ČR kvalifikace 2019, Ivančičce
1. místo - Sestava littlekadetky Zvonilka
1. místo - Defilé kadetky Rockerský koncert
1. místo - Defilé seniorky Tajemství pikové dámy
1. místo - Sedmice kadetky Agentky 007
1. místo - Sedmice littlekadetky Trollové
1. místo - Sedmice kadetky Karneval
1. místo - Sólo bat Anička littlekadetky
1. místo - Duo bat Eli a Kiki littlekadetky
1. místo - Sólo bat Nikca kadetky
1. místo - Sólo 2bat Niki kadetky
1. místo - Duo 2bat Sari a Veru juniorky
1. místo - Duo bat Peťka a Klárka kadetky
1. místo - Sólo bat Veru juniorky
1. místo - Duo bat Veru a Sari juniorky
1. místo - Sólo pom Kačenka seniorky
1. místo - Sólo bat Kačenka seniorky
1. místo - Duo bat Martinka a Zuzanka seniorky
1. místo - Duo MIX Peťka a Klárka kadetky
2. místo - Sestava kadetky Malá mořská víla
2. místo - Sestava juniorky V zajetí démonů
2. místo - Sedmice bat seniorky Muži v černém
2. místo - Sólo bat Kiki kadetky
2. místo - Sólo bat Berenička juniorky
2. místo - Sólo pom Klárka kadetky
2. místo - Sólo bat Ady kadetky
2. místo - Duo bat Adélka a Nikol kadetky
2. místo - Duo 2bat Veja a Eli seniorky
2. místo - Sólo 2bat Sárka juniorky
2. místo - Sedmice 2bat seniorky
2. místo - Sedmice bat juniorky Princezny Arábie
3. místo - Sólo bat Verunka seniorky
3. místo - Trio bat Veja, Eli a Kači seniorky
3. místo - Duo bat Beru a Vanesska juniorky
3. místo - Sedmice bat juniorky Burlesque
3. místo - Sólo 2bat Aďa seniorky
3. místo - Sólo pom Peťka kadetky
3. místo - Sólo bat Peťka kadetky
4. místo - Duo 2bat Aďa a Eli seniorky
4. místo - Sólo bat Leonka kadetky
5. místo - Sólo bat Klárka kadetky
5. místo - Duo bat Naty a Naty juniorky
6. místo - Sólo bat Lali kadetky
6. místo - Duo bat Luci a Lili juniorky
10. místo - Sólo bat Naty juniorky

 

CMA Mistrovství ČR 2019, Jeseník

1. místo - sestava kadetky Ariel, malá mořská víla
1. místo - sestava juniorky V zajetí démonů
1. místo - sedmice kadetky Agentky 007
1. místo - sedmice juniorky Princezny Arábie
1. místo - sedmice seniorky Muži v černém
1. místo - Lali bat kadetky
1. místo - Niki a Ady duo bat kadetky 
1. místo - Berenička bat juniorky
1. místo - Kačenka bat seniorky 
1. místo - Veja, Kačka a Eli trio bat seniorky
2. místo - Verunka bat seniorky 
2. místo - sedmice juniorky Burlesky
2. místo - Marťa a Zuzi duo bat seniorky
2. místo - sedmice kadetky Karneval
2. místo - Veru bat juniorky
2. místo - Veru a Sári duo bat juniorky
2. místo - Peťka a Klárka duo bat kadetky 
2. místo - Péťa bat kadetky
3. místo - Niki bat kadetky
3. místo - Vanesska a Beru duo bat juniorky
4. místo - Klárka bat kadetky
4. místo - Naty a Naty duo bat juniorky
5. místo - Ady bat kadetky
5. místo - Natka bat juniorky
5. místo - Luci a Lili duo bat juniorky
6. místo - Leuš bat kadetky
8. místo - Kiki bat kadetky

 

Daisy Cup 2019, Bohumín
1. místoKukačky
1. místo - Peťulka
2. místo - Klárka
2. místo - Mentolky Naty a Naty
3. místo - Sedmice Muži v černém
3. místo - Verunka a Eliška
3. místo - Kačenka
3. místo - Natálka

 

Opavská růže 2019, Opava
1. místo - sestava juniorky A
1. místo - sestava littlekadetky
1. místo - sedmice littlekadetky
1. místo - sedmice kadetky A
1. místo - sedmice juniorky A
1. místo - sedmice seniorky A
1. místo - Kiki sólo littlekadetky bat
1. místo - Peti sólo kadetky pom
1. místo - Nikča duo kadetky 2bat
1. místo - Peťi a Klári duo kadetky mix 
1. místo - Naty sólo juniorky pom
1. místo - Klárka sólo kadetky bat
1. místo - Péťa a Klárka duo kadetky bat
1. místo - Aďa a Niki duo kadetky bat
1. místo - Nikolka sólo kadetky bat
1. místo - Berenička sólo juniorky bat
1. místo - Kačka sólo seniorky bat
1. místo - sedmice seniorky 2bat
1. místo - Vanesska a Beru duo juniorky bat
2. místo - sestava kadetky A
2. místo - Eli a Kiki duo littlekadetky bat
2. místo - Adélka sólo kadetky bat
2. místo - Anička sólo littlekadetky bat
2. místo - Veja a Eli duo seniorky 2bat
2. místo - Veru sólo juniorky bat
2. místo - Lili a Luci duo juniorky bat
2. místo - Marťa a Zuzi duo seniorky bat
3. místo - Leonka sólo kadetky bat
3. místo - Klárka duo kadetky pom
3. místo - Kačka sólo seniorky pom
3. místo - Naty a Naty duo juniorky bat
3. místo - Aďa sólo seniorky 2bat
3. místo - Aďa a Eli duo seniorky 2 bat
3. místo - Veru a Sárka duo juniorky 2bat
3. místo - Veja, Eli, Kači trio seniorky bat
3. místo - Natka sólo juniorky bat

 

Tornádo 2019, Ostrava
1. místo - Sedmice Trollové
1. místo - Sedmice Agentky 007
1. místo - Sedmice Muži v černém
1. místo - Peťulka
1. místo - Nikolka
1. místo - Marťa a Zuzi
1. místo - Sári
2. místo - Veja
2. místo - Sedmice Karneval
2. místo - Peťka a Klárka
2. místo - Lali
2. místo - Beru
2. místo - Veja, Kačka, Eli
2. místo - Eli a Kiki
2. místo - Klárka
2. místo - Veja a Eliška
2. místo - Nikča
2. místo - Nikolka a Adélka
3. místo - Sestava Littlekadety
3. místo - Sestava Kadetky
3. místo - Sestava Juniorky
3. místo - Adélka
3. místo - Verča
3. místo - Veru a Sári
3. místo - Aďa a Eliška
3. místo - Sedmice Princezny Arábie

 

Bělotínský pohár 2019, Bělotín
1.místo – Veja a Eli 2bat duo
1.místo – kadetky bat sestava Ariel, malá mořská víla
1.místo – sedmice bat juniorky Princezny Arábie
1.místo – sedmice 2 bat seniorky
1.místo – sedmice bat littlekadetky Trollové
1.místo – Anička bat sólo
1.místo – Sari a Veru 2bat duo
1.místo – Kiki a Elenka bat duo
1.místo - Veru sólo bat
1.místo – Verunka a Sárka bat duo
2.místo – juniorky sestava bat V zajetí démonů
2.místo – sedmice kadetky Agentky 007
2.místo – sedmice seniorky Muži v černém
2.místo – Niki 2bat sólo
2.místo – Peťul pom sólo
2.místo – littlekadetky bat sestava (v konkurenci kadetek)
2.místo – Sári 2bat sólo
2.místo – Adélka a Nikolka bat duo
2.místo – Berenička sólo bat
2.místo – Kači bat sólo
2.místo – Kačka pom sólo
3.místo – Veja, Kači a Eli bat trio
3.místo – sedmice kadetky Karneval
3.místo – Aďa 2bat sólo
3.místo – Ady a Eliška 2bat duo
3.místo – Peťulka bat sólo
4.místo – sedmice juniorky bat Burlesky
4.místo – Natálka pom sólo
4.místo – Zuzi a Marťa bat duo
4.místo – Nikolka bat sólo
5.místo – Verunka bat sólo
5.místo – Adélka bat sólo
5.místo - Beru a Vanesska bat duo
6.místo – Naty a Naty bat duo
7.místo – Laurinka bat sólo
7.místo – Natálka sólo bat
8.místo – Lili a Luci bat duo
10.místo – Leonka bat sólo
15.místo – Kristýnka bat sólo

 
Hradecká hůlka 2019, Hradec nad Moravicí
1.místo – Sestava Littlekadetky (Zvonilka)
1.místo – Sestava Kadetky (Ariel)
1.místo – Sestava Juniorky (V zajetí démonů)
1.místo – Sedmice littlekadetky (Trollové)
1.místo – Sedmice kadetky A (Agentky 007)
1.místo – Sedmice juniorky B bat (Burlesky)
1.místo – Sedmice juniorky A bat (Princezny Arábie)
1.místo – Sedmice seniorky bat (Muži v černém)
1.místo – Sedmice seniorky 2bat
1.místo – Sólo Anička littlekadetky bat
1.místo – Duo Kiki a Eli littlekadetky bat
1.místo – Sólo Lali kadetky bat
1.místo – Sólo Klári kadetky bat
1.místo – Duo Klárka a Peťka kadetky bat
1.místo – Duo Klárka a Peťka kadetky mix
1.místo – Sólo Naty juniorky bat
1.místo – Duo Beru a Vani juniorky bat
2.místo – Sedmice kadetky B bat (Karneval)
2.místo – Sólo Leonka kadetky bat
2.místo – Sólo Klári kadetky pom
2.místo – Sólo Péťa kadetky pom
2.místo – Duo Naty a Naty juniorky bat
2.místo – Sólo Veru juniorky bat
2.místo – Duo Veru a Sári juniorky bat
2.místo – Duo Zuzi a Marťa seniorky bat
2.místo – Sólo Kačka seniorky bat
2.místo –Trio Verunka, Kačka a Eliška seniorky bat
2.místo – Sólo Kači seniorky pom
2.místo – Duo Veru a Sári juniorky 2bat
3.místo – Sólo Niki kadetky bat
3.místo – Sólo Niki kadetky 2bat
3.místo – Duo Luci a Lili juniorky bat
3.místo – Sólo Naty juniorky pom
4.místo – Sólo Verunka seniorky bat
4.místo – Duo Veru a Eliška seniorky 2bat
5.místo – Sólo Péťa kadetky bat
5.místo – Sólo Beru juniorky bat
5.místo – Sólo Sári juniorky 2bat
5.místo – Sólo Adélka seniorky 2bat
5.místo – Duo Ady a Eliška seniorky 2bat
8.místo – Sólo Kiki kadetky bat
Hlučínská hvězda 2019, Hlučín
1. místo – Sestava LITTLEKADETKY (Zvonilka)
1. místo – Sestava KADETKY (Ariel, malá mořská víla)
1. místo – Sestava JUNIORKY (V
zajetí démonů)
1. místo – Sedmice littlekadetky (Trollové)
1. místo – Sedmice juniorky A (Princezny Arábie)
1. místo – Sedmice kadetky B (Karneval)
1. místo – Duo littlekadetky bat Kiki a Elen
1. místo – Duo seniorky bat Marťa a Zuzi
1. místo – Sólo kadetky pom Klárka
1. místo – Sólo kadetky bat Péťa
1. místo – Sólo juniorky bat Berenička
2. místo – Sólo kadetky bat Klárka
2. místo – Duo kadetky bat Ady a Niki
2. místo – Duo kadetky bat Peťka a Klárka
2. místo – Sólo littlekadetky bat Anička
2. místo – Sólo juniorky bat Veru
2. místo – Sólo juniorky pom Naty
2. místo – Sólo kadetky 2bat Niki
3. místo – Sedmice juniorky B (Burlesque)
3. místo – Sedmice kadetky A (Agentky 007)
3. místo – Sedmice seniorky (Muži v černém)
3. místo – Duo seniorky 2bat Eli a Veja
3. místo – Duo MIX Peťka a Klárka
3. místo – Sólo kadetky bat Leonka
3. místo – Duo juniorky bat Naty a Naty
3. místo – Sólo kadetky pom Peťka
3. místo – Sólo seniorky pom Kači
3. místo – Sólo kadetky bat Niki
3. místo – Sólo juniorky bat Natálka
4. místo -  Sólo seniorky bat Veja
4. místo – Sólo seniorky bat Kači
4. místo – Duo juniorky bat Beru a Vaness
4. místo – Duo 2bat Veru a Sari
4. místo – Duo juniorky bat Veru a Sári
5. místo – Sólo kadetky bat Laurinka
5. místo – Trio seniorky bat Veja, Kačka, Eli
5. místo – Sólo juniorky 2bat Sárka
5. místo – Sólo seniorky 2bat  Adélka
5. místo – Sólo kadetky bat Ady
6. místo - Duo juniorky bat Luci a Lili
6. místo – Duo seniorky 2bat Eli a Aďa
8. místo – Sólo kadetky bat Kristýnka